Ahşap Köprüler

img

Ahşap Köprüler

Çevre tasarımlarında tercih edilen diğer bir seçenek köprüdür. Göz kamaştırıcı bahçe tasarımlarında köprüler, en etkili seçenekler içerisinde yer almaktadır. Köprü, görsel açıdan mutluluk veren ve huzur duyguları uyandıran tasarımlardır.

Park ve bahçe tasarımlarında çevre ile birebir uyumlu köprüler, mükemmel dekor çalışmasının ilk önemli seçeneği haline gelecektir. Havuzlu dekor çalışmalarında ahşap köprü tasarım seçenekleri, tamamlayıcı özelliklere sahip ürünlerdir.

Ahşap Köprüler Dayanıklı ve Kullanışlı

Ahşap dünyası, doğal özellikleriyle her zaman insana huzur vermiştir. Ahşabın etkileyici cazibesi, sanatçının elinde şahesere dönüşmektedir. Göz kamaştırıcı ahşap köprü tasarımlar da bu kategoride değerlendirilen çalışmalardır. Pratik, etkili ve kullanışlı özellikleriyle tercih edilen ahşap köprü seçenekleriyle hayalinizdeki dekor çalışmalarında istediğiniz görselliği yakalayabilirsiniz.

Bu kategoride 7/24 hizmet sunan firmamız, göz kamaştırıcı köprü seçenekleriyle hizmet vermeye devam ediyor. Bu tasarımlarda köprünün korkulukları, özel tasarımdır. Naturel özellikleriyle tasarlanan bu ürünler, özel dekorasyon çalışmalarında en çok tercih edilen ürünler içerisindedir.

Tasarım işlemlerinin ilk aşaması olan ekspertiz hizmeti, profesyonel elemanlarımız tarafından gerçekleştiriliyor. Uygulama alanında ölçü alma işlemlerinin ardından katalogdan model beğenebilirsiniz. İstediğiniz model seçenekleri katalogda bulunuyor. Alınan ölçülere göre elemanlarımız hemen üretime geçiyor.

Katalogdaki modele göre gerçekleştirilen üretim işleminin ardından montaj işlemine geçiliyor. Özel çevre dekor çalışmaları için ürettiğimiz bu özel ürünler, konusunda deneyimli elemanlar tarafından üretiliyor. Ahşabın göz kamaştırıcı özelliğini yansıtan tasarımlarımız, bahçenizin görsel özelliğini mükemmel hale getirecektir.

Masal Gibi Bir Bahçe için Ahşap Köprü En İyi Seçenek

Hayalinizdeki bahçe dekoru için en iyi seçenek kuşkusuz köprülerdir. Köprüler, pergola tasarımları ve hobi evler, görsel açıdan mükemmel bir bütünlük oluşturmaktadır. Ahşabın en güzel halini yansıtan bu tasarımlar, mutluluğunuza mutluluk katacak. Göz kamaştırıcı görsel özellikleriyle tercih edilen bu köprüler, olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Açık havada uzun yıllar görsel özelliğini koruyabilir.

Ahşabın rengini en iyi şekilde yansıtan bu ürünlerimiz, doğallığı yansıtan özel ürünlerdir. Ayak tasarımı ve kenar bölümlerdeki korkuluklar, tasarımın ana temasını oluşturuyor. Çocuk bahçesi projeleri için de özel ürün seçeneklerimiz bulunuyor. Sağlam ve dayanıklı köprülerimiz, güvenli kullanım özelliklerine sahiptir.

Hakkımızda

İstanbul Park Dizayn; yapısı itibariyle insan sağlığına ve çevre sağlığına en ufak bir zararı bulunmayan ahşaba hak ettiği değeri vermeyi ve onu alternatif malzemeler arasından tercih edilen konuma getirmeyi, mevzuata, yasalara ,standartlara uygun, tasarımları ve işçiliği ile kusursuz ürünler ortaya koymayı kendisine misyon olarak belirlemiştir.

img

Proje Detayları

 • Örnek Proje Başlangıcı
 • Örnek Proje Bitişi
 • Yapan Firma
 • Mescit Bilgisi
 • Website
 • Etiketler
 • 1 Mart 2019
 • 8 Mart 2019
 • İstanbul Park Dizayn
 • 7 Gün Mescidi
 • istanbulparkdizayn.com.tr
 • Ahşap Camii, Ahşap Mescit
alt
alt
alt