Ahşap Hobi Evi

img

Ahşap Hobi Evi

Şehrin stresli hayatından bıktıysanız, sizi rahatlatacak hobi bahçesine ihtiyacınız olacaktır. Şehir dışında küçük bir bahçe aldıysanız, size bir de hobi evi gerekir. Şirin özelliklere sahip bu tasarımlar için ruhsat almanıza gerek yok. Temel kazma, demir atma ve benzeri masraflara girmeden şık ve estetik ahşap hobi evi kısa sürede teslim ediliyor. Beton temel üzerine kurulan bu tasarımlar, dayanıklı ve kullanışlı özelliklere sahiptir.

Mis kokulu ahşabın doğal görsel özellikleri, sanatsal tasarım seçenekleriyle eve dönüşüyor. Şık, estetik ve pratik özellikleriyle tercih edilen bu ahşap hobi evi, hayatınıza renk katacaktır. Evinizin bahçesine veya hobi bahçesine kurulabilen bu tasarımlar, şık ve estetik özellikleriyle çevrenize yeni bir imaj kazandırıyor. Doğal ağaç özelliği ile insana mutluluk veren bu ürünler, yaz aylarında tatil keyfi sunuyor.

Dayanıklı ve Kullanışlı Ahşap Hobi Evler

Özel tasarım seçenekleriyle parklarda ve bahçelerde tercih edilen bu tasarımlar sizi masal diyarına götürüyor. Masallarda ormanın içindeki ahşap evleri andıran bu ürünler, diğer seçeneklere göre oldukça ekonomik.

Olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Kapı ve pencere gibi bölümler özeldir. Bu tasarımlar, aradığınız kaliteli kullanım özelliklerini bir araya getirecektir. Çevre düzenlemesi çalışmalarında tercih edilen bu ahşap tasarımlar, sanatsal tasarım özelliğine sahiptir. Çatılı tasarlanan bu ürünler, bahçeniz için mükemmel bir seçenektir.

 

Ahşap Hobi Evleri Görsel Açıdan Mükemmel

Profesyonel özellikleriyle tercih edilen ve birinci sınıf işçilik özelliği ile göz kamaştıran hobi evleri, dekoratif özelliklere sahiptir. İç tasarımı özel olan bu ürünler, pratik özelliklere sahiptir. İnşaat ve prefabrik dünyasına göre çok ekonomik olan bu ürünler, köy evi olarak kullanılabilir.

Yaz aylarında köyünüze veya bahçenize gittiğiniz zaman sizi yağmur ve güneşten korur. Sağlam ahşap özelliği sayesinde, olumsuz hava koşullarının yanı sıra, diğer olumsuz etkilerden korunabilirsiniz.

Güncel etkili ve pratik özellikleriyle ahşabın doyumsuz güzelliği, sanatsal çizgilerle buluşuyor. Bu kategoride en güzel seçenekleri bir araya getiren firmamız, kataloğunu her geçen gün zenginleştiriyor. Yeni modeller, yeni renkler ve yeni tasarımlar, sizler için bir araya getiriliyor. Bu kategoride istediğiniz ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Hakkımızda

İstanbul Park Dizayn; yapısı itibariyle insan sağlığına ve çevre sağlığına en ufak bir zararı bulunmayan ahşaba hak ettiği değeri vermeyi ve onu alternatif malzemeler arasından tercih edilen konuma getirmeyi, mevzuata, yasalara ,standartlara uygun, tasarımları ve işçiliği ile kusursuz ürünler ortaya koymayı kendisine misyon olarak belirlemiştir.

img

Proje Detayları

 • Örnek Proje Başlangıcı
 • Örnek Proje Bitişi
 • Yapan Firma
 • Mescit Bilgisi
 • Website
 • Etiketler
 • 1 Mart 2019
 • 8 Mart 2019
 • İstanbul Park Dizayn
 • 7 Gün Mescidi
 • istanbulparkdizayn.com.tr
 • Ahşap Camii, Ahşap Mescit
alt
alt
alt