Ahşap Zemin / Duvar Döşeme

img

Ahşap Zemin / Duvar Döşeme

Uygulamasının yapıldığı yerlere zengin bir hava getiren ahşap, günümüzde farklı alanlarda geniş tasarım şansı vermektedir. Sıcak ve samimi görünümü, tarzı ile uzun ömürlü yapısı sayesinde, son dönemlerde yoğun olarak değerlendirilmektedir.

Özellikle görsel açıdan sağladığı şık görünüm, farklı mekanlara doğrudan uyum sağlamakta; pencere, duvar, taban ve tüm eşyalarla özel bir etkileşim sunmaktadır.
Günümüz modern çağın tasarımlarını huzurla buluşturan bu çalışma, özellikle ahşap zemin konusunda çok daha büyük öneme sahiptir. Nitekim insan sağlığı açısından betonarme yapılara göre çok daha güvenilir bir etkiye sahiptir.

Yaşam standardını yukarı çekme başarısı gösteren ahşap, profesyonel ellerde istenilen kaliteye ulaşmaktadır. Tüm bu amaçlar doğrultusunda pratik, şıklık, sağlamlık ve harika tasarımlar vaat eden zeminle ahşap duvar döşeme çalışmaları adına hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Özel Tasarım Ahşap Zemin

Ahşap tüm mimari çalışmalarda fark yaratan zengin bir ayrıcalıktır. Bambaşka tasarımlarla özelliklerini ortaya koyan ahşap, sınırsız bir özgünlük sunuyor. İsteğe bağlı olarak farklı seçenekler üzerinden tasarımlarının profesyonel anlayış içerisinde gerçekleştirildiği ahşap zemin için, firma olarak kullanıcı memnuniyeti sunuyoruz.

Mekanın yapısına uyacak, bütünlüğünü bozmayacak ve kalitesini artıracak tasarımlar vaat ediyoruz. Özellikle sağlık açısından farklı mevsimler boyunca ayrıcalıklar tanıyan ahşap için, değişik desen ve renk tonlarıyla hazırlanmış zemin tasarımları gerçekleştirmekteyiz.

Özel Ahşap Duvar Döşeme

Yaşam standardını maksimum noktaya çıkaran ahşap, aynı zamanda mimari stili özgün tasarımla en iyi şekilde yansıtır. Ayrıca rahat ve güvenilir bir ortam yaratan ahşap, günümüzde her noktaya tasarım çalışmaları sunmaktadır. Bunlar içerisinde ayrıca ahşap duvar döşeme desteği de yer alır. Böylece sunduğu görsel şıklık ve tarzın yanı sıra, fiziksel açıdan ısı yalıtım ayrıcalığı da sağlar.

Yaşam stilini gerçeğe dönüştüren ahşap, görsel tasarım ve fiziksel koruma avantajlarıyla beraber, mekanın havasını tamamen değiştirmektedir. Her konuda sunduğu etkileşim sayesinde son dönemlerin vazgeçilmez mimari yapılar arasında gelmektedir.

Kaliteli malzemeyle tasarım, uyum, samimi ve sıcak görünüm ile sağlığı ön plana çıkaran ahşap çalışmalarını firmamız bünyesinden güvenle elde edebilirsiniz. Ahşap duvar döşeme ve zemin işlemlerin yanı sıra, daha aklınıza gelebilecek birçok tasarımla yaşam standardınızı en yukarıya çekmekteyiz.

Hakkımızda

İstanbul Park Dizayn; yapısı itibariyle insan sağlığına ve çevre sağlığına en ufak bir zararı bulunmayan ahşaba hak ettiği değeri vermeyi ve onu alternatif malzemeler arasından tercih edilen konuma getirmeyi, mevzuata, yasalara ,standartlara uygun, tasarımları ve işçiliği ile kusursuz ürünler ortaya koymayı kendisine misyon olarak belirlemiştir.

img

Proje Detayları

 • Örnek Proje Başlangıcı
 • Örnek Proje Bitişi
 • Yapan Firma
 • Mescit Bilgisi
 • Website
 • Etiketler
 • 1 Mart 2019
 • 8 Mart 2019
 • İstanbul Park Dizayn
 • 7 Gün Mescidi
 • istanbulparkdizayn.com.tr
 • Ahşap Camii, Ahşap Mescit
alt
alt
alt